VENKOVNÍ NÁBYTEK, KUCHYNĚ A DOPLŇKY

Previous slide
Next slide

Outdoorový nábytek se vyznačuje především svou odolností vůči vlivům a rozmarům počasí. Každý rok navštěvujeme veletrh v Italském Miláně kde se setkáváme s těmi nejlepšími výrobci nábytku a hledáme pro Vás to nejlepší.

V sekcích níže naleznete kvalitní převážně hliníkový nábytek, ale také pohodlná sofa či nábytek z recyklovaného plastu. Milovníci dřeva si přijdou také na své. Do sekce venkovního nábytku jsme zařadily i doplňky jako velkoformátové květináče a venkovní osvětlení. 

Design

Většina venkovního nábytku je navrženo  a vyrobeno v Itálii, ale také ve Španělsku, Řecku a Belgii. A z těchto zemí také pochází naše nabídka. 

Variabilita

Variabilitě se meze nekladou, a tak si zde můžete vybrat z nepřeberného množství tvarů, velikostí, barev, typů a designů. 

Odolnost

Konstrukce nábytku je ve většině případů hliníková s povrchovou úpravou doplněné o kvalitní textílie odolné dešti a slunečnímu záření. 

Venkovní sofa

Jídelní stoly

židle

Křesla

Představujeme venkovní kuchyně VIDALI.

Jsme výhradním prodejcem venkovních kuchyní VIDALI  pro Českou republiku.

VIDALI je italská rodinná firma kde se zaměřují na vývoj a výrobu venkovních kuchyní. celá kuchyně je vyráběna nerezové oceli která je lakována 

Venkovní doplňky

Oáza pro duši a potěšení pro oči