Připravujeme pro Vás nové portfolio dlažby.
pro více informací nás prozatím můžete kontaktovat na emailu: info@4sgarden.cz nebo na tel: 602 610 008

Značka Ragno je jedním z  historických protagonistů  vývoje a úspěchu italského průmyslu keramických dlaždic na světě.
Společnost byla založena v roce 1949 v Sassuolo v Modeně a stala se protagonistou růstu italské keramické čtvrti, která se odlišuje ve výrobě nátěrů pro domácnost a v 60. a 70. letech ve výrobě glazovaných podlahových a stěnových dlaždic pro různé segmenty stavebního průmyslu na národní i mezinárodní úrovni.

Zavádění  pokročilých  a automatizovaných výrobních technologií počátkem 80. let je spojeno s redefinicí obchodní a marketingové strategie, která se stále více orientuje na  potřeby zákazníka a trhu., s následným vývojem široké škály produktů v souladu s trendy, styly a vkusem spotřebitele.

Dnešní nabídka společnosti Ragno se vyznačuje přesnými a spolehlivými řešeními v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti interiérového designu a vybavení, které však mají vydržet v průběhu času. Ragno nabízí  kompletní  a stále více „ specializovanou “ řadu podlahových a stěnových dlaždic pro interiéry a exteriéry z porcelánového kameniny, monoporous v bílém těle a mozaiky a dialogy se světem designu prostřednictvím  modulárních a flexibilních řešení,  která pokrývají dům i dům pouze vesmír.

Od roku 2013 je Ragno se společností Marazzi Group ve skutečnosti součástí Mohawk Industries , největšíglobální výrobce podlahových krytin , který je uveden na newyorské burze cenných papírů, tržby ve více než 170 zemích, obrat 10 miliard dolarů, 18 výrobních zemí, strategie růstu pro akvizice a přímé investice.


V posledních letech vedl důležitý investiční plán zaměřený na zlepšení výroby všech závodů skupiny v Itálii, aby Ragno vyvinulo nové exkluzivní produkty a technologie , které rozšířily nabídku a upevnily pozici společnosti v horní části sortimentu.

REALSTONE JERUSALEM
LUXUSNÍ PŘÍRODNÍ KÁMEN VE VELKÝCH FORMÁTECH
Click Here
Previous slide
Next slide