kazetová markýza camabox

Markýzy CAMABOX jsou vysoce kvalitní kazetové markýzy v kubickém designovém provedení. Vyznačují se čistými a jednotnými liniemi. Model BX4000, který byl vyznamenán oceněním za design, je určený pro menší až střední zastiňované plochy. Pro velké terasy a balkóny je vhodný nový model BX4700.
Dokonale tvarovaná a elegantní skříňová markýza harmonicky zapadá do celkového vzhledu dnešních moderních architektury. Uzavřená skříň s dlouhou životností účinně chrání tkaninu a kloubová ramena před povětrnostními vlivy a nečistotami. Variabilní poloha konzol umožňuje flexibilní, jednoduchou a rychlou montáž na stěnu nebo pod strop.

K vyšší míře pohodlí a flexibility přispívá také volitelný spouštěcí volán v provedení Plus, který poskytuje ochranu před nízkým sluncem a zvědavými pohledy. Díky volitelnému LED osvětlení ve skříni a v předním výsuvném profilu je pobyt na zastíněném místě příjemným zážitkem i ve večerních hodinách. Model BX4700 poskytuje prostřednictvím technologie Tunable White plynule regulovatelné a stmívatelné světlo od oživujícího studeného až po relaxační teple bílý odstín. V závislosti na modelu a zvoleném volitelném vybavení se zařízení pohání buď ručně, nebo prostřednictvím elektromotoru, který lze pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače nebo slunečního/větrného čidla. Užívejte si pohodové chvíle na svém oblíbeném venkovním místě.

 

Minimální šíře 2150 mm

Maximální šíře 7000 mm

Minimální výsuv 1500 mm

Maximální výsuv 4000 mm

Výběr z 380 barevných kombinací

Montáž do stropu či na stěnu

 

Vypracujeme Vám nezávaznou poptávku, přesné zaměření provádí vždy náš projektový manažer v místě realizace. V místě realizace společně vyvzorujete barevnosti konstrukce i látky. Náš odborný poradce Vám pomůže s výběrem toho správného řešení. 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našími Zásadami ochrany osobních údajů