VENKOVNÍ KUCHYNĚ VIDALI

Outdoor Kitchen se zrodilo spojením zkušeností dvou profesionálů z různých, ale vzájemně se doplňujících odvětví, z oblasti výroby nábytku a průmyslového designu. Porozumění zrozené ze vzájemného působení mezi solidními a mnohaletými zkušenostmi se zpracováním nábytku, hlubokými znalostmi kompozitních materiálů pro venkovní prostředí a vysoce inovativním přístupem k designu. Z tohoto setkání dovedností vzešla myšlenka specializace na návrh a výrobu jedinečných a na míru vyrobených venkovních kuchyní, které se dnes stávají realitou na trhu Vidali Outdoor Kitchen Unique Durable Italian .

Design

Nejen funkčnost a odolnost, vaše kuchyně s designem 100% made in Italy. Vyvážené, elegantní linie s nezaměnitelným stylem, který odráží váš vkus, vaše prostory a váš venkovní prostor.

Variabilita

Vyrobeno podle vašich specifických potřeb: prostor, povrchové úpravy, doplňky, spotřebiče, funkčnost, způsoby vaření a preference. To vám umožní nechat si postavit jedinečnou kuchyni, která vám umožní vařit venku zdravě.

Odolnost

Velmi vysoká odolnost vůči času, nepřízni počasí, kyselinám, teplu, teplotnímu šoku. Vyrobeno ze 100% přírodních surovin, antibakteriální a snadno čistitelné povrchy, pro zdravé vaření jakéhokoli jídla při respektování vašeho životního stylu.

Víme, co vás zajímá:

Mohu mít tradiční, kompletní kuchyni se všemi spotřebiči, které denně používám i venku?

Odpověď je ano a jmenuje se Sunny.

Kompletní venkovní kuchyně, která se nevzdává žádného z pohodlí vnitřních kuchyní.

QUID

Quid venkovní kuchyně, která spojuje dva světy

Spojením know-how různých a vzájemně se doplňujících sektorů vytvořila společnost Outdoor Kitchen zdánlivě jednoduchý objekt schopný ztělesnit řadu technických výzev, z nichž všechny byly splněny.
Mluvíme o QUID, venkovní kuchyni zrozené spojením námořní oceli a keramiky nejnovější generace. Díky této bezprecedentní kombinaci se venkovní kuchyně poprvé nebojí vody, mrazu, slanosti ani čehokoli jiného, ​​což vám umožní naplno si užít možnost vaření na zahradě, na pláži nebo v jakékoli jiné restauraci. a v naprostém klidu.pod širým nebem.

KUCINO

Monoblokové venkovní kuchyně na terasy a malé zahrady

S Quid, Sunny a Quiddy chtěla Outdoor Kitchen prozkoumat různé možnosti venkovní kuchyně pro velké prostory, jako jsou zahrady, bazény a verandy, ale nabídka nekončí.

S ohledem na možnost použití venkovní kuchyně i na terasách a balkonech přichází řada Kucino , plně vybavený monoblok s předem smontovanými spotřebiči připravený k připojení k vaší vodovodní a elektrické síti, kompletně pokrytý lakovanou nerezovou ocelí. a keramická dvířka, dostupné ve třech modelech: Kucino 13 , Kucino 19 , Kucino 19 Barbecue .

QUIDDY

Inovativní venkovní kuchyně

Elegance, funkčnost, inovace.

Z mateřské řady Quid se zrodil Quiddy, vedlejší produkt, který ztělesňuje stejné vlastnosti, pokud jde o materiály nejvyšší kvality, námořní ocel, nejnovější generaci keramiky a skla s kompaktnějšími rozměry.