zimní zahrada hawaii - CUBO

Tepelně neizolovaná zahrada bez přerušených tepelných mostů

Zimní zahrada se skládá ze zastřešení Hawaii – CUBO, doplněné o bezpečnostní sklo 55,2.

Dle místa realizace určujeme typ konstrukce a případně potřebné zesílení ocelovými traverzami uvnitř profilů. Díky tomuto variabilnímu systému dokážeme stavět pergoly Hawaii i těch nejnáročnějších podmínkách. Konstrukce zastřešení dokáže unést až 300 kg/m2. 

Spád zastřešení je skrytý v kubistické konstrukci.

Konstrukce pergoly v základních 16 barvách a 33 individuálních barvách. Barvy jsou certifikovány dle Qualicoat 1.

Skleněné výplně zastřešení začínají čirým bezpečnostním sklem 44,2. Tedy lepené bezpečnostní sklo s minimálně dvěma foliemi. 

Skla však mají nepřeberné množství možností a umíme nabídnout zabarvená skla, např. mléčná či kouřová. Mohou však být i pokovená neprůhledná, skla s protisluneční ochranou, ale i skla izolační. Přesto, že se jedná o systém neizolovaných profilů, dovoluje nám vložení zasklení až 31 mm sklo a tak můžeme prodloužit pobyt v sezonní zahradě instalací izolačního dvojskla. 

Skladbě skel se tak příliš velké meze nekladou. 

Obvodové segmenty jsou rozděleny níže…..

 

20% Sleva

na střešní konstrukci, obvodový bezrámový systém a hliníkové posuvné systémy

Akce platí pro objednávky uzavřené do 30.6.2023

oBVODOVÉ SYSTÉMY

 

 

 

 

 

Široký systém zasklení obsahující skládací stěny , okna i dveře .
Promyšlený systém hliník ových profilů bez přerušení tepelných mostů, konstruovaných na míru pro široké možnosti využití.

Skládací stěna se může skládat ze středu dovnitř nebo ven a doprava nebo doleva. První panel může sloužit jako dveře a vybavit se cylindrickou vložkou s klikou uvnitř nebo vně.
Možné jsou i kombinace s otočnými, sklopnými a sklopně otvíravými okny.
Všechny typy provedení mají stejnou stavební hloubku, lze je tedy kompaktně spojit bez zapuštění.

komplexní, široce variabilní systém
libovolná kombinace typů skládacích stěn, dveří, oken a fixních prvků
varianty skládacích stěn s horním zavěšením a dolním pojezdem
dodatečné profily pro spoje jakéhokoliv druhu
možnost otevírání dovnitř i ven (skládací stěny, dveře)

k dispozici překlopná spodní kolejnice do podlahy – možnost posunu kolem rohu, bez sloupků

různé kliky a madla pro všechny varianty
různé typy zábradlí pro uzavření balkonů
dveře s vícebodovým zamykáním pro maximální bezpečnost
tloušťka skla až 27 mm

Systém posuvných stěn skládající se z hliníkových profilů bez přerušení tepelných mostů.
Hodí se zejména pro velkoplošná řešení.

Díky systému nerezových kuličkových ložisek vám IDEAL 38 poskytne maximální komfort zcela tichého otevírání. Vysoce kvalitní a léty osvědčená eloxovaná kolejnice
zaručuje dlouhodobé užívání bez známek opotřebení, a to ať už od koleček nebo vnějších vlivů.

nastavitelná kolečka
eloxované pojezdové kolejnice
možnost jedné až čtyř pojezdových drah
maximální rozměry až 16 metrů šířky a 2,6 metru výšky

Zasklení balkónů, posezení, showroomů a teras. Vhodné i pro kancelářské dělící stěny nebo kryté vstupní zóny.

Oba posuvné systémy je možné dodat v rozpětí od dvou do šesti drah  Posuv jednotlivých panelů je zajištěn kuličkovými ložisky a funkcí unašeče pro automatický posun všech panelů při zavírání. Systém je zpravidla vybaven samo zamykacím zámkem s odemykáním uvnitř. Tento typ posuvné stěny se hodí jako ochrana před prachem, větrem i nepřízní počasí. Ideální je ale hlavně pro zasklení balkónů a teras, nebo jako dělící prvek do interiéru.
Mnohostranné prvky umožňují maximální otevření a to i kolem rohu. Propracovaný design, řešení pro 90° rohy bez použití rohových sloupů – pojezdové vozíky mohou mít dvojitá kolečka. Možné kombinace libovolných počtů drah pojezdová kolejnice a spodní kolejnice do podlahy jsou oddělené díly, jde s nim pracovat samostatně. Kování zámku a zapuštěná zámková rozeta, možné užít i v interiéru.

Sklo připevněné k profilům panelů zespodu i shora se speciálním čtyřbodovým zámkovým systémem. To zajišťuje elegantní prosklený povrch bez přerušení jakýchkoli profilů panelů a černě eloxovaný profil za zasklením dává systému harmonický vzhled. Technologie válečků umožňuje hladký a snadný pohyb panelů a plastové vodicí prvky zajišťují bezpečné posunutí panelů do 90° úložné polohy. Skryté zapuštění zajišťuje elegantní vzhled systému. Jednoduchá pružina spojuje kliku přímo s mechanikou v profilu panelu. Otočením o 90° se odemkne aktivní otevírací panel a umožní se jeho fungování jako dveře.

Dokonalá kombinace ShadingPanel 17 lze kombinovat s celoskleněnou posuvnou stěnou VG 17, která je ideálním doplňkem pro zastřešení terasy od společnosti Sunparadise.

Přínosy

Účinná ochrana před nadměrným slunečním zářením. Snadno se posouvá do požadované polohy. Lze integrovat do celoskleněného posuvného systému VG 17 bez dodatečného podlahového profilu. Po jedné dráze může jezdit několik posuvných panelů. 15 standardních barevných variant pro optimální začlenění                                                                                 do letní zahrady.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našími Zásadami ochrany osobních údajů