SÍTĚ proti hmyzu do dveří

 Známe to všichni, těšíme se na léto až budeme mít otevřená okna do zahrady, dveře na terasu, spát s otevřeným oknem a v tom přijde ten nepříjemný hluk komára, či otravné mouchy kteří nám umí otrávit pár hezkých chvil. A proto tu jsou moderní řešení sítí proti hmyzu do dveří či oken. 

Řešení i pro velké portály.

Barvy RAL bez omezení.

Dekory imitace dřeva. 

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu na dveře jsou jednoduché řešení.

Mají pevnou konstrukci, která se dá vsadit do rámů všech typů dveří. V této variantě je síť uchycena v hliníkovém rámu a šetrně umístěna na dveře s možností použití samozavíracích pantů. 

Posuvné sítě proti hmyzu

Jedná se o velice komfortní řešení sítě proti hmyzu a navíc, zajišťuje elegantnější řešení do dveří. Síť je uchycena a vedena ve speciálních kolejnicích. Samotný chod sítě je velmi tichý. Tato síť je vhodná na francouzká okna a dveře, je vhodná i do míst kde je méně prostoru přede dveřmi, ale potřebuje k otevření prostor vedle dveří.

Rolovací sítě proti hmyzu

Charakteristickým znakem rolovací sítě proti hmyzu je její velmi snadná manipulace. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu. Rolování sítě je zajištěno pomocí speciální hřídele s pružinou, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodicích lištách. Vodicí lišty i koncová lišta jsou opatřeny těsnícími kartáči, které dokonale zamezí vniknutí všech hmyzích hostů. Ve stažené poloze je síť aretována zachycením koncové lišty do speciálních úchytů. Ovládají se pomocí různých madel, u vyšších oken se používá šňůra. Zazimování sítí není nutností, stačí síť stáhnout do boxu, kde může být bezpečně uschována celou zimu.

Plisované sítě proti hmyzu

Plisovanými sítěmi lze vybavit i velice rozměrné dveřní otvory, což je jejich nespornou výhodou. Tato dveřní síť se mechanicky posouvá nahoře ve vodicím profilu tvaru U. Dole je síť vedena velmi nízkým PVC profilem. Při použití je tedy umožněn prakticky bezbariérový přechod mezi interiérem a exteriérem, což jistě uvítají nejen rodiče malých dětí, ale také starší lidé, či lidé s handicapem. Síť se jednoduše instaluje a demontuje bez potřeby nářadí. I při vysoké frekvenci užívání má síť na dveře Minirol velmi dlouhou životnost.