POSUVNÉ HORIZONTÁLNÍ SKLENĚNÉ BARIÉRY

Nejnovější designový systém 3 v 1

Posuvná horizontální skleněná bariéra patří mezi nejnovější systémy, které v sobě zahrnují pohodlí a dokonalý design. Systém můžeme označit jako 3 v 1 – současně slouží k větrání, přehrazení a jako parapet.

Skla se zachycují za hliníkové profily. Druh skla je 6-8 mm tvrzené, nabízené v různých barevných odstínech. Rozměr skel – od 1000 mm do 4000 mm na šířku, maximální výška je 3000 mm.

Veškeré skleněné horizontální bariéry jsou vyráběny na míru.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našími Zásadami ochrany osobních údajů

SCREENOVÉ CLONY

Variabilní ochrana před sluncem

Screenové clony, zkráceně screeny (nebo screenové rolety, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který se instalují na hliníkové pergoly, dále na venkovní stranu okna nebo prosklené stěny.

Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně se ochráníte od větru a okolí, dále zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, pergol, altánů, zahradních domů apod.

Úspora energie
Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
Regulace světla za stálého kontaktu s okolím

Tato varianta patří mezi často používaná řešení, kde je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo krytá ve spodním lemu látky (na výběr nabízíme více druhů látky). Oba systémy se hodí pro různá řešení, takže záleží pouze na Vašich preferencích. Ovládáno motoricky dálkovým ovladačem.

AUTOMATIKA SOMFY

VĚTRNÝ SENZOR

  •  
  •  
  • Automatická ochrana instalovaných zařízení, chrání před poškozením silným větrem a deštěm (při připojení dešťového čidla)
  • Není třeba měnit baterie
  • Napájení 230V 
  • Zvýšená odolnost do rychlosti 150km/h
  • Bezúdržbové provedení
  • Snadné a rychlé nastavení rychlosti větru
  • Možnost připojit dešťové čidlo Ondeis
  •  

DEŠŤOVÝ SENZOR

Dešťový senzor – šikovný pomocník když nejste zrovna doma a nechcete mít pod pergolou vodu. Postará se o to aby se lamely zavřeli a vy jste si po návratu domů mohli sednou na suchý zahradní nábytek.

SITUO 5 io pure ii

Pětikanálový přenosný dálkový ovladač pro lokální ovládání io pohonů, mikromodulů a dalších zařízení. Barva Pure (čistě bílá), také dostupné v barevné variatně Iron (šedá), Arctic (bílá se vzorem) a Natural (světlé dřevo).